KONST / Litografier / Färglitografi 16182083
nr 1618 2083
Leif Nielsen
(1920-2004), Danmark
Signerad, numrerad 11/47, daterad -83, Stureplan. Färglitografi, bildmått: 65x48 cm, yttermått inklusive ram: 80x64 cm
Leif Nielsen, dansk bildkonstnär född 1920, död 2004 .
Utrop:
700 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 12:43:35)
Uppdatera
Visning
fredag 3/5, lördag 4/5, söndag 5/5 och måndag 6/5
Auktionen
avslutas:
måndag 6 maj kl 19:43:15
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor